+48 576 367 605
Kom.
Ksawerów Nowy 8 26-804, Stromiec

Masaż jest żarem, raz poruszony da efekt, ale krótki.

Bodźcowany w odpowiednim odstępie, z odpowiednią siłą, pozwoli rozpalić nawet to, co wcześniej uważane było za kamień.

Dbając o relaks naszych Gości przygotowaliśmy ofertę specjalną - możliwość skorzystania z masażu. 

Proponujemy masaż, który łączy kilka skutecznych technik masowania: masaż tkanek głębokich, rozluźnianie mięsniowo-powięziowe punktów spustowych bólu z elementami pinoterapi i bańki chińskiej.

Istotą rozluźniania powięzi i mięśni, jest zaufanie do masażysty. Bez tego nie warto się za taki masaż zabierać. Ktoś, kto kiedyś miał okazję doświadczyć na stole tego typu masażu, zapewne miał okazję poznać, różnicę między „zwykłym bólem”, a „dobrym bólem”.
 
Klucz do skuteczności tej techniki, leży w dobrej komunikacji między masażystą a pacjentem. Gdy decydujesz się na taki masaż, musisz się liczyć z możliwością zdobycia kliku dodatkowych ozdób w postaci siniaków. Dlaczego tak się dzieje? W niektórych przypadkach, gdy źródło bólu tkwi w głębszych warstwach mięśni, dotarcie do nich wiąże się z mocniejszym uciskiem, a to oznacza większy ból i siniaki.
 
Aby masaż spełnił swoją rolę, masażysta musi wyczuć gdzie leży granica bólu, która u każdego klienta jest w innym punkcie. Dzięki temu, gdy do niej docieramy, masażysta czuje, kiedy zatrzymać nacisk, „przytrzymując ból” na granicy wytrzymałości pacjenta, aż do momentu, w którym on zniknie.
 
Najgorzej masuje się „twardzieli”. Tacy pacjenci zaciskają zęby i siedzą cicho. I to jest błąd, ponieważ brak sygnału ze strony klienta może spowodować, że ręce „przemkną się” po źródle bólu, nie rozwiązując tym samym problemu. Masażysta nie jest wtedy w stanie wyczuć, gdzie leży granica bólu u pacjenta, po której przekroczeniu osoba masująca zmaga się z niepotrzebnym cierpieniem.
 
Tak więc gdy kładziesz się na stół, nie żałuj sobie wyrażania emocji. Dzięki temu oszczędzasz sobie zbędnego cierpienia, a Twój masażysta oszczędza siły.
:) 
 
logo.png

Aleksandryn

Ksawerów Nowy 8
26-804, Stromiec
aleksandryn8@gmail.com

© Copyright 2023 Aleksandryn.