+48 576 367 605
Kom.
Ksawerów Nowy 8 26-804, Stromiec

Blog

Przylepka jest z nami od roku. To miejsce, w którym jesteś u nas, ale możesz być sam.

Osobny domek, w którym stara kuchnia letnia nadal może być używana, chociaż na przypiecku stoją klumpy, jest dębowy owalny stół, drewniana skrzynia do siedzenia.

Jeśli zechcesz, możesz gotować. Na dole znajdziesz też małą klimatyczną sypialnię z podwójnym łóżkiem oraz łazienkę. A góra to otwarta przestrzeń z kanapami i czterema łózkami.

To miejsce dla licznej rodziny albo grupy przyjaciół, którzy wieczorem chcą spędzić czas razem, może nawet pooglądać nocne niebo (bo teleskop też mieszka w Przylepce) robiąc grilla w altanie albo ognisko z kociołkiem lub klasycznie z kiełbasą na patyku.

Najważniejsze jednak jest to, że teraz sami Państwo mogą zobaczyć, na naszej stronie www.aleksandryn.pl, kiedy w Przylepce (ale także w innych pokojach) można zarezerwować swój czas na odpoczynek w Aleksandrynie.

Pokój 3 i 4 kiedy lubisz wschody słońca, pokój 1 i 2 kiedy kochasz zachody słońca.

Na koniec jeszcze jak zwykle serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy na niespieszny wypoczynek, smaczną kuchnię, a Mariusz zaprasza na stół, stół do masażu. Ciału też należy się "reset", a nie ma lepszego dla niego niż dobry masaż.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

logo.png

Aleksandryn

Ksawerów Nowy 8
26-804, Stromiec
aleksandryn8@gmail.com

© Copyright 2022 Aleksandryn.