+48 576 367 605
Kom.
Ksawerów Nowy 8 26-804, Stromiec

AKTUALNOŚCI

W związku z tym, że coraz więcej firm przechodzi na pracę zdalną, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę pobytu dla pracowników w agroturystyce Aleksandryn. Zdalna praca w domu wiąże się z połączeniem obowiązków domowych z zawodowymi, a takie połączenie nie zawsze pozwala na efektywną pracę.

W Aleksandrynie mamy do wynajęcia dom główny, w którym są cztery pokoje; jeden dwuosobowy z podwójnym łóżkiem i trzy trzyosobowe oraz osobny domek Przylepkę z sypialnią na dole i pojedynczymi łózkami na przestronnym poddaszu. Każdy pokój i domek mają swoje łazienki. 
 
         
 
 
 
 
W domu głównym na parterze jest przestronny salon z jadalnią i kuchnią, w którym nasi Goście urządzają spotkania okolicznościowe, organizują warsztaty, święta, zapewniamy dostęp do internetu (maksymalna liczba osób 12). W ogrodzie mamy przytulną altanę z miejscem na organizowanie grilla. Z naszej strony zapewniamy pełne wyżywienie w preferowanych przez naszych Gości dietach mięsnych, wegetariańskich lub wegańskich.
 
 
Mamy również w swojej ofercie możliwość skorzystania z masażu, który przywraca mięśniom równowagę. Siedzący tryb pracy niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie naszego ciała, a to przekłada się na ogólne zmęczenie i zmniejsza efektywność pracy. Napięte mięśnie pleców i osłabione mięśnie brzucha przyczyniają się do nawyków nieprawidłowej postawy i prowadzą do zaburzeń krzywizn kręgosłupa. Nasz masażysta specjalizuje się w usuwaniu skutków, jakie wywołuje siedząca postawa i stres związany z pracą stacjonarną, oraz uczy naszych Gości podstawowych technik w radzeniu sobie samemu z bólem.
 
 
Serdecznie zapraszamy Aleks i Mariusz
Kontakt:
mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon 576 367 605
 

Komentarze obsługiwane przez CComment

logo.png

Aleksandryn

Ksawerów Nowy 8
26-804, Stromiec
aleksandryn8@gmail.com

© Copyright 2023 Aleksandryn.