+48 576 367 605
Kom.
Ksawerów Nowy 8 26-804, Stromiec

AKTUALNOŚCI

Z niemałym zdumieniem, gdy wyjeżdżali ostatni Goście, dotarło do nas, że to koniec sezonu i będzie więcej czasu na odpoczynek. W październiku 19-26 planujemy wynająć Aleksandryn dla siebie.

Będzie zamknięte. cool 

Mieliśmy w tym roku kolejny raz niezwykłych Gości. Jesteśmy Wam wdzięczni, że mieliśmy okazję się poznać. Mamy ogromną satysfakcję z tego, że smakuje Wam nasza kuchnia. Pan Aleksander i Aleksandra wkładają w posiłki emocje, nikt nie wie, co będzie na obiad. Podobno gdy pogoda jest mniej sympatyczna, jednym z wydarzeń dnia jest to co, pojawi się na stole.  

Przyjemnie było patrzeć, jak zawieraliście znajomości, jak ognisko i Kociołek Bosmana zbliżały. Jak zwykle odwiedzili nas też czworonożni goście (pozdrawiamy Mnemona, Hadesa, Ragnara, Jagę, Kiki i Edwarda). Mamy nadzieję, że gdy będziecie Państwo planować wypad na kilka dni, to dacie nam znać, a my przygotujemy pokoje i będziemy mogli wymyślać nowe kulinarne niespodzianki.

Poza sezonem będziemy organizować warsztaty.

3 do 5 września mamy zarezerwowany dla grzybiarzy. Będzie robiony ajwar i potrawy z grzybów, (jest jeden wolny pokój)

15 do 17 września Aleksandryn będzie w cieniu Etny, mistrz Alessandro będzie gotował potrawy kuchni sycylijskiej.

05 do 07 listopada  opanują nas zapachy kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Aleksandra jest gwarancją, że będzie dużo, smacznie. Do grudnia planujemy zrobić warsztaty kuchni żydowskiej i weekend dla ciała z udziałem instruktorki jogi. 

Zapraszamy też w czasie  Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Bo święta w Aleksandrynie będą smacznym odpoczynkiem. Rodzinne spotkania na obcym terenie mają swój urok, jest więcej czasu na rozmowy, spacery.

Serdecznie zapraszamy do śledzenie nas na EB i tu na stronie. 

 

  

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

logo.png

Aleksandryn

Ksawerów Nowy 8
26-804, Stromiec
aleksandryn8@gmail.com

© Copyright 2023 Aleksandryn.