+48 576 367 605
Kom.
Ksawerów Nowy 8 26-804, Stromiec

AKTUALNOŚCI

Rozpoczęliśmy prace, nad zwiększeniem zasięgu nowo postawionej strony www.Aleksandryn.pl. Na naszej stronie są blogi autorskie i przepisy kuchni Aleksandryna. Z czasem planujemy wydanie przepisów z opisami w wersji papierowej (pieśń przyszłości). Oczywiście oprócz moskitier, które już są :), buduje się gabinet masażu. Wirus narobił w naszych ciałach różnych spustoszeń,  zwłaszcza w psychice i mięśniach, bo to tam stres się gnieździ. Brak kontaktu, interakcji z  ludźmi, jednym słowem izolacja nie sprzyja naszemu zdrowiu. Istnieje prawdopodobieństwo kolejnego lockdownu, więc dzięki stronie będziemy mieli z Państwem lepszy kontakt. Na głównej stronie mamy kalendarz z rezerwacjami, działają w czasie rzeczywistym, więc możecie sprawdzać wolne dni.   

Przyjeżdżacie Państwo do miejsca, które ma spełnić Wasze marzenie o pobycie idealnym. Aleksandryn i jego twórca pan Aleksander od początku założył, że goście mają się czuć jak u siebie w domu. I dlatego naszym priorytetem, jest Wasza satysfakcji i chęć powrotu do nas, bo o to w tym chodzi.

 Aleksandryn znany jest z warsztatów kuchni sycylijskiej, prowadzonych przez Alessandro. Od zeszłej zimy doszły warsztaty kuchni wegetariańskiej, grzybobranie z robieniem ajwaru, warsztaty dla ciała, na których pokazywane będą techniki automasażu. Chodzi nam po głowie jarmark w Aleksandrynie, na którym miejscowi wytwórcy żywności, sadownicy, wytwórcy koziego sera, miodu i produktów z niego (może znajdą się lokalni artyści) będą mogli pochwalić się swoimi specjałami.

Pracujemy nad terminami i jednocześnie promujemy warsztaty. 

Komentarze obsługiwane przez CComment

logo.png

Aleksandryn

Ksawerów Nowy 8
26-804, Stromiec
aleksandryn8@gmail.com

© Copyright 2022 Aleksandryn.